OBRANA POSVÄTNÉHO ÚZEMIA časť 1.

Dobrý deň, som Alex Collier. Za posledných 31 rokov som dostal toľko informácií, že by som vás chcel požiadať, aby ste si spísali otázky, inak to nepôjde. Sú tam niektoré informácie s pozitívnymi aspektmi, a sú tam aj informácie, ktoré nie sú príliš pozitívne. Nie je tam absolútne nič, čo nemôžeme vyriešiť, ak budeme držať spolu. Čo tým myslím je to, že sa neobraciame jeden na druhého. Neobracať sa jeden na druhého, je rozhodne niečo, čo sa oni snažia dosiahnuť - rozdeliť nás. Problémy vo svete, na úrovni vlády, sú len symptómom oveľa väčšieho problému. Verím, že to bol Bill Cooper, ktorý povedal pred niekoľkými rokmi – akonáhle tam dáš mimozemšťana, dostane to zmysel. Má úplnú pravdu. Chystám sa predstaviť perspektívu Androméďanov, o tom čo sa deje, kto sme, a niektoré materiály o našej minulosti. Majú poznámky o celých našich dejinách.

Máme důkaz o existenci mimozemského života, oznámil vědec NASA

Astrobiolog NASA Richard B. Hoover oznámil, že získal nezvratný důkaz existence mimozemského života. Jde o fosilní bakterii, kterou objevil při zkoumání velmi vzácného meteoritu CI1 - na Zemi je podle serveru Yahoonews takových meteoritů pouze devět. "Myslím, že to ukazuje, že život je mnohem více rozšířen a není omezen jen na Zemi," prohlásil Hoover televizi FoxNews.com, který studuje meteority již deset let, svůj objev zveřejnil v časopise Journal of Cosmology.

Architekti vesmíru XXXVI. (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť LXXIV.)

V knize Ericha von Dänikena "Den, kdy přišli bohové" je řada údajů, potvrzujících informace, známé ze sumerských artefaktů. Tyto údaje byly získány z architektonických památek, artefaktů písemné nebo grafické podoby i z ústního podání mayských legend. Hned v úvodu knihy je potvrzován název této stránky, t.j. existence Architektů vesmíru. V mayských legendách se traduje, že „bohové“ byli schopni ovlivňovat běh planet. Neúspěch této činnosti měl často katastrofické následky a viník za ně musel zaplatit životem. Tato legenda byla vyjádřena v brutální míčové hře Mayů a později Aztéků, po které bylo poražené mužstvo obětováno.

Top