apríl 30th

UFO Noviny č. 3 (apríl 2011)

Vážení čitatelia,
niekedy sa ozvú pochybnosti o zmysle sprístupňovania a šírenia alternatívnych informácií. Verte mi, je to často boj. Boj nielen s časom, financiami, ale i s nepochopením. A o rozbroje tiež nie je núdza. Ako z toho kola von? Názorové spektrum slovenskej záhadológie je podľa mňa príliš pestré a osobité, než aby sa dalo vtesnať do akýchsi dvoch skupín, teda vraj „serióznych bádateľov“ a „tárajov“. Aspoň taký mám pocit zo snáh ľudí, ktorí sa bijú do pŕs a dušujú sa, že im ide o spoločnú prácu pre dobro nás všetkých. Aký je však skutočný stav? Snažia sa nás vtesnaním do dvoch šuplíkov naozaj spojiť?

Očkování, poruchy vývoje a imunity u dětí - 1. časť

Jsem praktická lékařka pro dospělé s cca 15 letou praxí, praktikuji homeopatii, zabývám se i jinými metodami alternativní medicíny. Nevlastním žádný oficiální papír, který by mě prohlásil za odborníka na očkování. Jsem „jen“ praktická lékařka, která vidí denně své pacienty a má zájem o to, aby byli zdraví. Nezapomněla jsem na Hippokratovu přísahu – především neškodit – a cítím jako svou morální povinnost doporučit jen takovou léčbu, kterou bych byla ochotna podstoupit sama. Cítím se oprávněna veřejně sdělit svůj názor, ke kterému jsem se propracovala během let své praxe a studia homeopatie, během studia různých zdrojů týkajících se očkování a infekčních nemocí, pozorováním vývoje svých dětí a léčbou dětských homeopatických pacientů.

Přijetí reality

Kdykoli můžete, podívejte se do svého nitra a snažte se zjistit, zda nevědomě nevytváříte konflikt mezi vnějším a vnitřním světem, mezi vnějšími okolnostmi přítomného okamžiku – to jest mezi tím, kde jste, s kým jste a co děláte – a svými myšlenkami a pocity. Uvědomujete si, jak bolestné je odporovat tomu, co je?
Jakmile si to uvědomíte, okamžitě pochopíte, že záleží jen na vás, zda se tohoto zbytečného konfliktu vzdáte.

Stránky

Top