Anjeli berú spravodlivú ženu do neba (VIDEO!)

POMOC NÚDZNYM | Dávame vám do pozornosti zaujímavé amatérske video, ktoré bolo natočené v blízkosti ruského kláštora na mobil. Je to povzbudenie pre spravodlivých a inšpirácia pre nespravodlivých. Podplukovník Kotenok vo videu hovorí: "Dnes se v Rusku mezi věřícími šíří dokument nafilmovaný obyčejným mobilem. Je to záznam 2 andělů, kteří přišli odvést spravedlivou duši do nebeských příbytků...

OBRANA POSVÄTNÉHO ÚZEMIA časť 2.

Alfa Drakoniáni, rasa plazov zložená z majstrovských genetikov, sa hrala so životom - ktorý z ich pohľadu je prírodným zdrojom. Drakoniáni sa pozerajú na životné formy, ktoré vytvorili, alebo zmenili, ako na prírodný zdroj. Zdá sa, že vytvorili rasu primátov, ktorá bola najprv prinesená na Mars a potom na Zem. Rasa primátov bola potom posplietaná s radom ďalších rôznych rás - 21 rás - čo má za následok, že rasa primátov bola upravená 22 krát. Táto rasa primátov sa nakoniec stala Homo Sapiens Sapiens - to sme vlastne my na fyzickej úrovni. Áno, mali sme 12 vlákien DNA. Desať vlákien bolo vybraných skupinou z Orionu, aby nad nami mali kontrolu a aby nás držali pozadu. A prečo nás chcú držať pozadu?

Pozostatky neznámeho hominida patria možno novému druhu

PRAVDA | Vyplýva to z výsledkov analýzy mitochondriálnej DNA, ktorá sa líši od DNA moderných ľudí a neandertálcov. Medzinárodný tím vedcov vedený Johannesom Krausem z Max-Planck-Institut für evolutionäre Anthropologie v Lipsku analýzou mitochondriálnej DNA z fosílie prsta, ktorý v roku 2008 našli v jaskyni Denisova v ruskom pohorí Altaj, zistil, že kosť pravdepodobne patrí doteraz neznámemu hominidovi. Ten žil v oblasti strednej Ázie v období pred 48-tisíc až 30-tisíc rokmi, pričom v tom istom čase sa na danom území vyskytovali aj predkovia moderných ľudí (Homo sapiens) a neandertálci (Homo neanderthalensis). Vedci preto nevylučujú, že môže ísť aj o úplne nový, samostatný druh človeka.

Stránky

Top