Roy Littlesun: Revolúcia jedného srdca

„Jedenásta hodina“ (2011) už klope na dvere. TERAZ si musíme uvedomiť, že celá minulosť, vrátane všetkej evolúcie, speje k jediného bodu či rozuzleniu. Potrebujeme sa pripraviť na biologickej, mentálnej a duchovnej úrovni, aby sme dokázali čeliť pravde o tom, kto vlastne SME. Začať treba od skutočného zdravia. Experiment sa SKONČIL.

Zápisky z minulých životů: Příčina vleklého somatického problému (Poznání ve Světle)

Sedím u ohně a rozjímám. Mám pocit, že jsem vším, cítím obrovské štěstí. Jsem sama mimo osadu a medituji, splývám s přírodou, se vším okolo. Cítím ochrannou jednotu. Najednou jako kdyby mě šíp trefil do srdce. Cítím negativní energii. Něco se děje doma. Jsem váženou matkou celého kmene. Hlavou celého místního společenství. Cítím křeče v lýtkách, ta křeč je strašně silná. Je vánice a já spěchám domů (třes nohou). Je to úplně jiná kultura. Žije se tu na jiných principech. Mají tu větší úctu ženy než muži. Utíkám domů. Žijeme v iglů. Cítím chlad a křeče v nohou (pláč). Byla jsem dlouho pryč. Jsou mrtví.

Fukušima: Technologie podvodu

Typickou technologií podvodu je říct pravdu, ale ne celou pravdu. Informování o poslední katastrofě v japonských jaderných elektrárnách Fukušima 1 a Fukušima 2 staví, zdá se, na výše uvedeném principu. Podle zpráv médií způsobilo zemětřesení z 11. března 2011 o síle 8,9 v Japonsku automatické vypnutí jaderných reaktorů v elektrárnách Fukušima 1 a Fukušima 2. Záložní dieselové generátory, aby dodávaly energii chladicím systémům reaktorů, byly spuštěny bezprostředně poté, ale další problémy přišly, když tsunami generátory zničila a teplota v nádobě vzrostla. Pokusy snížit tlak a teplotu v reaktorech měly jen omezený úspěch.

Stránky

Top