SOBOLEVOVY EXPERIMENTY

Valerij Markovič Sobolev vede volgogradský institut vědy o materiálech "РАЕН". Je hlavním konstruktérem odpalovacího komplexu raket SS-20 a "Topol", nositel Leninovy a státní ceny, akademický titul doktor technických věd dostal bez protekční disertační práce. | Provedli jsme studii podle programu "Energeticky autonomní dům" - říká Valerij Sobolev. Hledali jsme vzdálené zdroje elektrické energie, nezávislé na tradičních pracovních médiích. Výsledkem této série poměrně velkých prací - provedli jsme stovky experimentů - bylo smělé vytvoření od základu nové metody formování materiálů. Nazvali jsme to "ochuzovací proces": jeho podstata spočívá v tom, že pomocí silného elektrostatického pole se ze základní taveniny vyloučí sklotvorné kovy. Aniž odhalil know-how, řekl stručně: není to elektrolýza, ale elektro-chemicko-fyzikální proces. Objevili jsme ho experimentálně a je základem všech zbývajících objevů.

Obrovské „veľkonočné vajíčka“ sa teraz váľajú na anglickom brehu

kp.ru | Takmer týždeň milióny ľudí po celom svete prezerajú záhadné video, nasnímané na mobilný telefón a topia sa v dohadoch. V krátkom námete, ktorý trvá len 15 sekúnd, niekto (vidno len polovicu trupu) kope nohou niečo, z čoho naskakujú zimomriavky. Vyzerá to ako obrovské vajce, živočích alebo chumáč vodných rias - ležiaci na piesočnej pláži. Skrátka, táto vec má formu vajíčka a pokrývajú ho geometrické ornamenty, ktoré nie sú žiadnym vajíčkam vlastné. Vysvetlenie na videu nie je. No 7. apríla 2011 sa „videoklip“ na internete objavil v sprievode textu.

Rusi tvrdia: Na Sibíri sme našli mimozemšťana! (VIDEO)

NEW YORK/BRATISLAVA | Iba nedávno zverejnilo americké FBI tisícky dokumentov o kozmických lodiach a mimozemšťanoch, ktorí pristáli na našej planéte. Tentokrát však s podobným odhalením prišli Rusi, dokonca majú mať na videu natočené aj telo mŕtveho cudzinca, ktorého našli na Sibíri! Autor správy Michael Cohen vychádza z článku publikovaného ruskou tlačovou agentúrou Inter-fax začiatkom marca. V irkutskej oblasti sa vtedy na oblohe pohyboval obrovský lietajúci objekt, žiariaci ružovou a modrou farbou. Tisíce miestnych obyvateľov videli, ako sa rúti k zemi a dopadne niekam do zalesneného územia. Silný výbuch bolo počuť vo veľkej vzdialenosti.

Top