VALERIJ SOBOLEV OZNÁMIL PODSTATU SVÉHO OBJEVU

Na naší website byla včera publikována informace o novém senzačním objevu ruských vědců. Vedoucím skupiny těchto vědců byl akademik Valerij Sobolev. Publikovaný materiál způsobil divokou diskusi na fóru PRAVDA.RU, kde diskutující požadovali více podrobností o tomto objevu. Připouštíme, že v tomto materiálu jsme měli víc obecných frází než skutečných faktů. Dnes máme příležitost poskytnout více podrobností o Sobolevově objevu. Agentura RIA Novosti publikovala tiskové prohlášení akademika Valerije Soboleva:

NASA varuje: asteroid 2005 SE55 je nepredvídateľný

kp.ru | K Zemi sa približuje veľmi veľký asteroid. Astronómovia vypočítali, že prejde v blízkosti Zeme 8. novembra tohto roku. Jeho trajektória sa bude tiahnuť vo vzdialenosti približne 300 000 km od našej planéty – čo je bližšie, než vzdialenosť Mesiaca. Názov vesmírneho návštevníka je 2005 SE55 a jeho rozmer 400 metrov. To je len o sto metrov menej než má Ostankinovská televízna veža. Astronómovia ho budú študovať s pomocou radarov a optických a infračervených teleskopov. Získajú tak príležitosť zblízka pozorovať veľmi veľký asteroid, čo im o trochu lepšie umožní pochopiť štruktúru asteroidov v Slnečnej sústave. Аmatérski astronómovia sa budú môcť potešiť pohľadom na 2005 SE55 bežným ďalekohľadom. A vedci upokojujú: asteroid na Zem nepadne.

V Bavorsku objavená krištáľová lebka patriaca Himmlerovi, šéfovi SS!

Senzačný objav v Nemecku | Švajčiarsky magazín Mysteries (www.mysteries-magazine.com), exkluzívne odhaľuje, vo svojom poslednom vydaní (marec/apríl 2011), objavenie krištáľovej lebky v Bavorsku - v osobných veciach šéfa SS Heinricha Himmlera! Tento skvostný kúsok váži 9.2 kilogramu a bol objavený spoločne s prísne tajným trojstránkovým "inventárnym zoznamom" SS Reichssicherheitshauptamt, datovaného v apríli 1945.

Stránky

Top