Bob Dean: UFO, ARMÁDA, NÁBOŽENSTVÁ A EXPANZIA VEDOMIA ĽUDSKEJ RASY

Bob Dean sa narodil v roku 1929 v oblasti Tucson, Arizona. Ako 81 ročný je známy svojím nevyčerpateľným záujmom o oblasť UFO. Jeho kariéra seržanta bola naplnená 28 ročným pôsobením. Pracoval pre vojenskú inštitúciu NATO ako stratég so stupňom "Kozmická úroveň utajenia". Vystúpil v početných televíznych dokumentoch a rádiových konferenciách o oblasti UFO a vládneho utajovania existencie mimozemských civilizácií. Naďalej sa aktívne podieľa na zvyšovaní verejného povedomia ľudí.

Hotel Archa! Obří biosféra je „samostatným útočištěm“

Vypadá to jako něco mezi hybridem Noemovy archy a něčím ze scifi filmu ze sedmdesátých let. Futuristický hotel Archa byl navržen tak, aby vydržel povodně způsobené stoupající hladinou moře. Plovoucí monstrum je „biosférou“ koncipovanou jako bezpečné, samostatné útočiště v případě katastrofy. Zelená chlouba, sebeudržované prostředí pro hosty, hotel ve tvaru lastur odolá přílivovým vlnám a jiných přírodním katastrofám.

Apple iPhone vás „šmíruje“. Kamkoliv jdete, kdekoliv se zastavíte

Where 2.0 | Mobilní telefony Apple iPhone a přístroje iPad ukládají detailní informace o pohybu uživatelů. Ti o tom nemají ani ponětí. Tajnou „šmírovací“ funkci odhalili američtí bezpečnostní experti. Populární chytrý telefon a tablet ukládá lokalizační informace včetně data a přesného času. Tyto informace se nacházejí ve speciálním souboru, který je při každé synchronizaci přístroje s programem iTunes přenesen do počítače. Tento soubor není nijak zaheslovaný a může se k němu dostat každý.

Svět po Fukušimě: popírání jaderného rizika pokračuje

Co se musí stát, aby svět uznal nebezpečí, před kterými varovali jaderní vědci, a dokonce i Albert Einstein, na „úsvitu“ atomového věku? Amy Goddman nám připomíná prorocká slova australského novináře Wilfreda Burchetta, který se pokusil najít výrazivo pro popis hrůz, které viděl v Hirošimě v r. 1945, po shození bomby.

Stránky

Top