Bob Dean: UFO, ARMÁDA, NÁBOŽENSTVÁ A EXPANZIA VEDOMIA ĽUDSKEJ RASY 2.

Bob Dean sa narodil v roku 1929 v oblasti Tucson, Arizona. Ako 81 ročný je známy svojím nevyčerpateľným záujmom o oblasť UFO. Jeho kariéra seržanta bola naplnená 28 ročným pôsobením. Pracoval pre vojenskú inštitúciu NATO ako stratég so stupňom "Kozmická úroveň utajenia". Vystúpil v početných televíznych dokumentoch a rádiových konferenciách o oblasti UFO a vládneho utajovania existencie mimozemských civilizácií. Naďalej sa aktívne podieľa na zvyšovaní verejného povedomia ľudí.

Jak doopravdy ŽÍT svůj vlastní život

Ještě nikdy ke mně tato pravda nemluvila s takovou naléhavostí. Je ta nejdůležitější věc, kterou pro sebe můžeme udělat. Nelze se bezstarostně věnovat jiným činnostem, když nás bolí břicho, máme ucpané dutiny či máme hlavu jako střep. Spousty zdravotních problémů se můžeme vyvarovat, když se budeme zajímat o to, čím živíme své tělo, budeme o tom alespoň trochu přemýšlet a nebudeme se cpát mrtvou hmotou, chemickými přísadami či potravinami s minimální výživovou hodnotou, které k nám mnohdy zcela zbytečně cestují přes půl světa.

Seznam patentů na výrobu počasí 1917 - 2003

Díky čtenáři za odkaz na seznam patentů pro vytváření bojových aerosolů a všech možných zařízení k ovlivňování počasí. Není třeba mnoho znalosti angličtiny pro pochopení, tak zatím nechávám bez překladu. Seznam je opravdu úctyhodný. Pár historických obrázků jako ukázka...

Televízor

Je večer.
Sedím uprostred svojej izby. Cez okno prenikajú svetlá neďalekých budov. V oknách tajomne blikocú rôzne svetielka a predstavujem si, že ten dom oproti nemá steny. Vidím schody, náhliacich sa ľudí, starenku, ktorá bez pomoci šplhá na ôsme poschodie. Želám jej, aby stretla rozprávkového junáka. Ten by ju zobral na chrbát a vyniesol na samú strechu. Ona by sa poďakovala a splnila mu tri želania.

Top