Jak mohou houby odstranit radioaktivní kontaminaci – 8 kroků

Mnozí lidé mi psali a ptali se: „Co byste dělal, abyste pomohl léčit japonskou krajinu kolem poškozených jaderných reaktorů?“ Obludnost a bezprecedentní charakter tohoto spojení přírodních a lidských pohrom bude vyžadovat masivní a zcela nový přístup k řízení a nápravě. A s tím přichází nikdy předtím neviděná příležitost pro spolupráci, výzkum a moudrost.

Bob Dean: UFO, ARMÁDA, NÁBOŽENSTVÁ A EXPANZIA VEDOMIA ĽUDSKEJ RASY 3.

Bob Dean sa narodil v roku 1929 v oblasti Tucson, Arizona. Ako 81 ročný je známy svojím nevyčerpateľným záujmom o oblasť UFO. Jeho kariéra seržanta bola naplnená 28 ročným pôsobením. Pracoval pre vojenskú inštitúciu NATO ako stratég so stupňom "Kozmická úroveň utajenia". Vystúpil v početných televíznych dokumentoch a rádiových konferenciách o oblasti UFO a vládneho utajovania existencie mimozemských civilizácií. Naďalej sa aktívne podieľa na zvyšovaní verejného povedomia ľudí.

Hlboko potlačené traumy majú toxický vplyv na zdravie

Všetko so všetkým súvisí. Aj plné čakárne u lekára či v nemocniciach s každým konkrétnym človekom. Prečo? Lebo nie všetci ľudia berú zodpovednosť za vlastné zdravie do vlastných rúk. Vkladajú ho do rúk lekárov, hoci každý z nás seba pozná najlepšie. „To, čo sa deje s naším zdravím, sa uskutočňuje najprv na úrovni energetického tela, až neskôr sa symptómy prejavia na emočnom a potom aj na fyzickom tele," priblížil svoj pohľad na zdravie a chorobu etikoterapeut Vladimír Červenák z Bratislavy.

Úsporné žárovky uvolňují do okolí karcinogenní jedy

BERLÍN | Německá laboratoř Alab Lab vydala varování k užívání spořivých žárovek. Po několika testech totiž vědci této společnosti zjistili, že uvolňují do svého okolí nebezpečné jedy, které mohou způsobovat rakovinu. U spořivých žárovek by podle nich neměl být nikdo blízko a neměly by svítit dlouho. Nejnebezpečnější pak je, když je žárovka blízko hlavy. „U takových karcinogenních látek je velmi důležité, aby byly od člověka a jeho okolí pokud možno co nejdále,“ varoval doktor Peter Braun z Alab Lab.

Stránky

Top