Atlanťané: Učitelé nebo tyrani? (1/4 Jak se na Zemi objevil fenomén zla?)

Protože nic není tajemstvím, co by se mělo manifestovat, není ani nic skryto, co nebude známo a nerozšíří se to – Lukáš 8:17
V následujícím desetiletí tohoto nového tisíciletí je lidská rasa předurčena konečně objevit fakta o svém skutečném původu a osudu. Jako součást tohoto objevu je klíčové, abychom se správně vypořádali s nanejvýš důležitou otázkou, jak se na světě a ve vědomí lidských obyvatel Země objevil fenomén zla. To je otázka, kterou by měl mít na paměti každý živý člověk. Byla s námi po tisíce let, a bude s dětmi v budoucnosti, pokud nepřijdeme s odpovědí nyní. Nechali jsme otázku zla v rukou teologů a vědců příliš dlouho. To byla zcela jistě chyba, protože statistika obětí zcela jasně svědčí, že instituce náboženství a vědy byly těmi nejhoršími pachateli zla, které tato planeta kdy snášela. Po staletích vykrucování a zločinnosti si již nemůžeme dovolit nechat na těchto institucích nalezení odpovědi na nejdůležitější hádanku – zlo.

Mimozemšťania priletia 10. septembra 2011

Senzačné vyhlásenie hlboko váženého argentínskeho vedca vyburcovalo spoločnosť. Riaditeľ centra pre astronomické výskumy v malom mestečku Misiones v Argentíne Sergio Toscano zverejnil svoju správu viac než pred mesiacom, no až dnes teória tohto vedca získala širšiu pozornosť – a to hneď po tom, ako ju naozaj vážne prijali aj odborníci NASA. Podľa Argentínca by sa ľudstvo malo pripraviť na stretnutie s mimozemšťanmi a ich návštevu «odhadol» na 10. septembra tohto roka.

Zemetrasenie posunulo Japonsko, ulice sa zapĺňajú vodou

TOKIO | Zemetrasenie z 11. marca, ktoré postihlo Japonsko, bolo také silné, že posunulo krajinu smerom dolu do mora. Väčšina zdevastovaných komunít teraz čelí pravidelným záplavám, pretože ich nadmorská výška je oveľa nižšia ako v minulosti. V prístavných mestách, ako je Onagawa a Kesennuma sa voda pravidelne valí do domov a preteká cez teraz už takmer neobývané ulice. Veľa obyvateľov však stále žije vo svojich domoch a musia tak v prípade prílivu denne čeliť návalom vody. Domov sa snažia dostať skôr, než voda stúpne príliš vysoko.

Superbohatí investoři kupují zlato po tunách

Reuters | Nejbohatší lidé světa zareagovali na ekonomické obavy tak, že kupují po zlatých prutech — a někdy i po tunách — a pohybem aktiv z finančního systému, bankéři si obstarávají velké bohatství, řečeno v pondělí. Obavy z dvojitého poklesu posílili chuť k fyzickým drahým kovům, stejně tak jako po akciích těžebních společností a obchodně-výměnným fondům, výkonný ředitel UBS Josef Stadler řekl Reuters na Globálním privátním bankovním summitu.

Top