Druhý mozek se nachází v břiše

Znáte ten stav rozčilení, když jste hladoví? Nebo cítíte, jakoby jste měli v žaludku „motýlky“, když jste s někým koho milujete? A jistě znáte, jak bolestivé je „svírání žaludku“. Je to tento trávící orgán, která je podle nedávných výzkumů naším „druhým mozkem“. Samozřejmě, není to o mentálních schopnostech, ale o neméně důležité funkci mozku – hormonální aktivitě. „Druhý mozek“ je určen k tomu, aby poskytoval trávení jídla a přesto je druhým nejvýznamnějším centrem základních emocí jako jsou hněv, vzrušení a radost. Určuje rytmus spaní a bdění.

Neobyčejný příběh léčitele Alfonse Vena II.

Nexusmagazine.com | Belgický inženýr Alfons Ven, který se stal homeopatem a alchymistou, popisuje svou cestu k objevu duchovního neviditelného světa, který řídí fyzickou realitu. Jako rozhlasový redaktor je člověk zvyklý na ledasco a musí být na pozoru, aby byl nestranný. Často narazíte na podivíny, s nimiž se nesmíte zaplést. Následující případ se zpočátku jevil podobně, ale vyklubalo se z toho něco úplně jiného. Jednoho dne jsem v rádiu vedl rozhovor s belgickým inženýrem, který byl specialistou na techniky řízení. Během rozhovoru se nečekaně zmínil o jistých znalostech, k nimž prý dospěl. Řekl mi, že i moje tělo má řídící systém, který zajišťuje, že dokonale funguji tak jak jsem a že jen proto nejsem rostlina ani zvíře, ale Willem de Ridder. Prý je to něco jako počítač nebo příkazový systém. Nechápal jsem, co tím myslí a povídám: „No to je ohromné! Takže vy opravdu tvrdíte, že mi do takového systému někdo prostě může vložit nové instrukce, a následně se změní celá moje povaha – nebo si třeba začnu vzpomínat na stav předtím, než se do toho zamíchali mí rodiče.“

Mimozemšťané vysadili Homo sapiens jako inteligentní bytosti s DNA o 12ti šroubovicích

V rozhovoru pro Exopolitics TV Alfred L. Webre rozmlouval se spisovatelkou Patricií Cori. Ta uvedla, že konsorcium vyspělých inteligentních civilizací původně vyvinulo Homo sapiens jako inteligentní bytost s DNA o 12ti šroubovicích a jako druh, který měl být strážcem 3. dimenze časoprostoru v naší dimenzi a ekologie Země. Pokud jde o vývoj Homo sapiens těmito vyspělými bytostmi včetně Plejáďanů a Sirianů, Cori ve své knize „No More Secters, No More Lies“ uvedla:

Stránky

Top