Airbus A380 během přistávání zasažen bleskem!

Úžasná ukázka přírodní síly za bouřlivé noci v Londýně. Během přistávání letadla do něj udeřil blesk, přímo nad hlavami pilotů. Silný náraz elektřiny prošel celým trupem airbusu A380. Naštěstí letadlo společnosti Emirates, které letělo z Dubaje, přistálo bezpečně a ani jeden z 500 pasažérů se nezranil. Tento neuvěřitelný snímek byl zhotoven fotografem Chrisem Dawsonem v jihozápadním Londýně.

Atlanťané: Učitelé nebo tyrani? (3/4)

Vytvořme toho, co nás bude živit a podporovat. Čeho se na Zemi máme dovolávat, být zde pamatováni? … Takže se pokusme vytvořit poslušnou uctivou bytost, která nás bude živit a podporovat – mayský Popol Vuh
Člověk je stvořen z prachu země. Teprve po snědení zakázaného ovoce bůh řekl: „Pohleďte, člověk se stal jedním z nás“ – John G. Jackson (Pohanský původ bible)

Texty nám také říkají, že „bohové„ se snažili člověku zakázat účastnit se „stromu života“. Tento výraz je opět eufemismem pro znalosti genetiky. Od nejranějších dnů byla spirála DNA znázorňována jako strom se svými kořeny a svými 22 větvemi v nebesích. Tento organický obraz pro spirálu DNA je zcela jistě realističtější a vhodnější, než obraz běžně používaný dnes, který podivně připomíná nějaký druh mechanického lega vznášejícího se v hyperprostoru.

Eckhart Tolle: Příroda

Na přírodě jsme závislí nejen kvůli fyzickému přežití. Potřebujeme ji také proto, aby nám ukázala cestu domů, cestu z vězení naší vlastní mysli. Jsme totiž ztraceni ve své činnosti a myšlení – ztraceni v bludišti zdánlivě neřešitelných problémů. Zapomněli jsme něco, co stále ještě vědí kameny, rostliny a zvířata. Zapomněli jsme, jak být – jak být sami sebou, jak být tam, kde je život: tady a teď.

Stránky

Top