Jak jsme pekli chleba

Musím se vám pochlubit. Podařilo se nám založit a udržet kvásek a upéct z něj chleba. Žádné droždí, žádné staré pomleté chleby z předchozího dne, pouze žitná a pšeničná (špaldová) mouka, trochu soli, chlebové koření, směs semen a voda. A ta vůně, když jsme chleba vytáhli z trouby. Můžu vám říct, že příprava těsta na chleba má ne-li stejné tak minimálně podobné účinky jako meditace. Jde o činnost, která, alespoň mě osobně, nabíjí energií.

UFO nad Prahou

Monitoring? Kontrola chemtrails?
UFO nad Prahou 13. 5. 2011 kolem 23:02-23:15 hodin. Podařilo se mi natočit tento letící blikající objekt. Udělal jsem i nějaké obrázky, které jsem zvětšil. Letěl kolem žižkovské TV věže. Možná to bude nějaké letadlo, ale nelíbila se mi dráha letu. Sem tam a i se zastavil na místě. Pak to na sekundu bliklo předníma světly a letělo na přistání někde poblíž Ruzyně. Byla tma a i to blikání bylo divné oproti normálním letadlům. Budu rád za komentáře.

Kruhy a čáry na výrobu deště

Podobných fotek už tu máme na blogu spousty, ale aby se i noví zájemci seznámili se základními viditelnými znaky výroby počasí, využívám aktuálních dat:
Kruhy kolem radaru a chemočáry nad oblačností.
Radar Brdy dnes pilně kroužil, aby řádně rozprostřel déšť:

Top