UFO Stories 6/6 (titulky CZ)

1) Svetlá vo Phoenixe,
2) UFO sprevádzajúce lietadlo 400 míľ nad Aljaškou,
3) Dom UFO,
4) Tampa-Las Vegas letecký incident,
5) Cudzinec v obci v Mexiku,
6) Sny Roberta Deana o našom osude medzi hviezdami...

Carlos Barrios: Svět v roce 2012 neskončí

Carlos Barrios je mayský kněz, duchovní průvodce, antropolog a historik. Je autorem Knihy osudu: "Uvolnění Tajemství starých Mayů a proroctví roku 2012". Z jeho pochopení mayské tradice a kalendáře nebude datum uvedené v kalendáři zimního slunovratu v roce 2012 znamenat konec světa. Mnoho lidí psalo o Mayském kalendáři jako o senzaci, ale nevím. Ti, kteří vědí, jsou původní, Starší, kterým jsou svěřeny k zachování naše tradice.

Na letiskách ostali tisíce ľudí. Kvôli sopečnému prachu rušia lety

LONDÝN | Tisíce ľudí uviazlo na letiskách! Kvôli chŕliacej sopke Grímsvötn a následnému mraku sopečného prachu bolo zrušených 250 letov. A bude ich pribúdať...Nízkorozpočtová spoločnosť Ryanair protestuje proti zrušeniu letov v súvislosti s výbuchom sopky na Islande. Podľa ich vyjadrenia nehrozí žiadna letecká katastrofa.

Erich von Däniken: MÝLIL SOM SA? časť druhá

Budúcnosť má veľa mien. Pre slabých je čímsi nedosiahnuteľným. Pre bojazlivých je čímsi neznámym. Pre odvážnych je šancou.
VICTOR HUGO (1802-1885)

Mladý muž v uniforme amerického letectva nebol veľmi zhovorčivý; stroho a zjavne trochu neochotne odpovedal na moje zvedavé otázky. Bolo to ráno o ôsmej 2. augusta 1984. Viezli sme sa po Colorado-Highway 115. Môj mlčanlivý vodič šoféroval Chevrolet po asfaltovanom, na zákruty bohatom úseku horskej cesty. Nemusel som sa spýtať, stačilo pozrieť na tachometer, aby som zistil, že sme prešli päť kilometrov, keď sme zastali pred nepeknou budovou - CHEYENNE MOUNTAIN COMPLEX. Pred malou budovou sa rozprestieralo ozrutné parkovisko. Kam sa podeli vodiči týchto nespočetných áut?

Stránky

Top