Rozhovor so Stanislavom Grofom

Opět sahám do archivu a oprašuji materiál z natáčení se Stanislavem Grofem. Do dokumentu GEN pro FEBIO v roce 1994 se vešel jen zlomek, a tohle jsem si schoval. Doporučuji všem zájemcům o změněné stavy vědomí, holotropní dýchání, LSD a duchovní hledání vůbec...

Kdo se přiživuje na jméně Vangy? I.

Kdo byla Vanga? Byla pravda, že viděla do lidí jako rentgen? Nebo znala, jaká bude budoucnost lidstva a Země? Ten problém vzrušuje mnohé badatele i obyčejné lidi. Vyřešit tuto otázku se vydala redaktorka Komsomolské Pravdy Světlana Kuzina. Setkala se s dvaceti příbuznými a přáteli Vangy, kteří ji znali po celý její život. Ti jí objasnili mnohé mýty, které se o ní šířily a stále šíří.

Mrak ze sopky na Google Earth (26. 5. 2011)

Napadlo mě podívat se na Google Earth, jak to vypadá s mrakem z islandské sopky. Zjevně ne moc valně, tak se někdo snaží otočit proudění všeho toho prachu nad Evropu. Nebo má snad někdo jiné vysvětlení pro tuto pravoúhlou oblačnost? V poslední době je podobná anomálie vidět na různých místech dost často. A vždy má za úkol škodit. Nikdy není oblačnost, která má za následek třeba povodně nebo krupobití, odkloněna nad oceán a vždy se nepřirozeně a naprosto proti přírodě zalomí, aniž by v dosahu byly nějaké hory, které by to z přimhouření obou očí mohly způsobit, směrem nad kontinent. Pro srovnání se podívejte na další 3 obrázky téměř pravoúhlé, 2x lomené chemicky podpořené oblačnosti nad Evropou z března 2011.
Guess

Stránky

Top