Nový kavitačný kotol predstavený verejnosti

Predstavovaný patentovaný kotol poháňa 8kW motor. Novinka spočíva v tom, že kotol vyrába 3x viac tepelnej energie ako spotrebuje motor. Kotol je schopný zásobiť energiou budovu s rozlohou 400 m2. Princíp kavitácie: V tekutinách pri rýchlom poklese tlaku vznikajú bublinky, ktoré produkujú teplo. Podobným princípom funguje prístroj z dielne USA, ich prístroj ale vyrába bublinky systémom rotácie obvodového kolesa. V patente a zariadení pána Petra Kardoša sa bublinky tvoria v potrubiach bez točivých elementov.

Přetržená historie národů

Moderní historie má svůj původ v bouřlivém 6. a 7. století. Tehdy z jakéhosi důvodu selhalo zemědělství a vznik epidemií přispěl k zániku městských států. Zanikla stará Persie, Indonéské civilizace, kultura Nazca v Jižní Americe, jižní a arabské civilizace, došlo k rozkolu římské Říše s koncepcí mnohonárodních států a znovuzrození sjednocené Číny. Došlo k šíření islámu, zatímco původní „pravé“ křesťanství vymizelo. Příčinou společenských otřesů byla destabilizace globálního klimatu, počínající rokem 535 našeho letopočtu.

Zasvěcení

Měli jste někdy touhu nechat se za peníze „zasvětit“ do nějakého energetického léčebného systému? A udělali jste to? Pokud ne, gratuluji, vyhráli jste souboj nad svou myslí. Dnes existují nejrůznější energetické systémy a plno lidí do nich nabízí „zasvěcení“. Někteří pro svoje přesvědčení a někteří hlavně pro peníze. Nejdůležitější je však uvědomit si, že „zasvěcení“ člověkem není nutné. Naladění na tyto systémy lidé jen zprostředkovávají a jsou vykonávány anděly, Nanebevzatými Mistry apod. Tak proč je nepožádat o zasvěcení rovnou?

Top