Zasvätenie

Tak to na mňa konečne prišlo. Prišiel čas, keď pozdvihnem svoju dušu k nebesiam. Konečne sa ma dotknú anjelské krídla a započujem hudbu sfér.
Vietor sa pohrával s listami v knihe. Desiata strana. Osemdesiata strana. Stoštvrtá strana. Papier šuchotal a pred očami mi defiluje zástup čiernych písmen. Tancujú ako panáčikovia, ktorých sme kedysi kreslili na papier. Jeden panáčik s rovnými nožičkami, druhý s pokrčenými. Keď zviniete vrchný papier, vložíte doň ceruzku a rýchlo ňou pohybujete sem a tam, panáčik ožije. Presne tak, ako písmenká v knižke, ktorú som držal v rukách.

Rozhovor s Richardem Dolanem pro Českou exopolitiku

Richard Dolan v minulosti studoval strategii studené války v Americe a je odborníkem na ruskou historii a kulturu a mezinárodní diplomacii. Je autorem série knih "UFOs and the National Security State”, která mapuje éru moderní ufologie s důrazem na vojenské a vládní utajování. Jeho dílo bylo oceněno jako nejlepší shrnutí historie fenoménu UFO. V roce 2010 byl též spoluautorem knihy "A.D. After Disclosure: The People’s Guide to Life After Contact”. Jedná se o první seriózní pokus o studii situace, až dojde ke konci utajování UFO v naší společnosti a možných následků této situace. Nabízí případné odpovědi na otázku, jakým způsobem dojde k odhalení a jaké budou následky tohoto dění na ekonomickou, kulturní, náboženskou a politickou situaci ve světě. Snaží se též analyzovat, kdo jsou ti “druzí“, kdo mají na svědomí fenomén UFO a jakým způsobem ovlivňují náš život.

Top