júl 31st

Záhadné nálezy: Ďábelský trojúhelník

Z pořadu: Záhadné nálezy / Mystery Quest (2009)
Tým odvážlivců se vydává do Bermudského trojúhelníku ve snaze zjistit, co může způsobovat dezorientaci pilotů a pokusí se najít trosky prvního letadla ztraceného v Bermudském trojúhelníku.

Akce "ZÁPLAVY" se přenáší na Moravu

Sobotní akcí klimateroristé naplnili pouze minimalistické plány, záplavy v Libereckém kraji nevznikly. V takovém případě většinou navážou další akcí a zkoušejí to jinde. Takže během nedělního dopoledně se povodňové varování Meteoalarmu, což je web, na němž klimateroristé čestně zveřejňují své plány, přesunulo na kraje Moravskoslezský a Zlínský. Již je vidět, jak je "bramborová kaše" nízké oblačnosti sprejována odshora leteckou chemickou šlehačkou, promíchávána vlněním z radaru Skalky a míří z Polska nad Moravu, aby se zde pokusila o vytvoření záplav.

„Jdi a uč svět“, přikazoval Aštar

Spisovatel Eric Norman zkoumal několik případů lidí, kteří tvrdili, že byli v kontaktu s mimozemšťanem Aštarem. Údajný Aštar uváděl, že je ku příkladu z Marsu, z Orionu a z hvězdokupy za naší galaxií či z jiné dimenze. Zde přinášíme případ jednoho byznysmena ze Springfieldu (USA), jehož iniciály jsou H.T. a který se otázkou UFO nikdy nezabýval. Kontakt se odehrál na začátku 70tých let.
Muselo to začít již tu noc, kdy jsem byl na semináři v St. Louis. Přednášející mluvili o tom, jak můžeme zvyšovat svou efektivnost a vyvíjet svůj latentní potenciál. V noci jsem se vracel domů, když mě praskla pneumatika. Stalo se to na osamoceném místě na silnici podél pouště.

Marion Weinsteinová: NĚKOLIK SLOV MĚSTSKÉ ČARODĚJNICE

Kryštofu Kolumbovi se všichni smáli,
když řekl, že je svět kulatý;
vysmáli se Edisonovi, když nahrál zvuk.
Všichni se smáli Wilburu Wrightovi a jeho bratrovi,
když řekli, že člověk může létat;
Marconimu řekli, že bez drátů je to podvod -
ach, hloupý lidský rod!
Ira Gershwin

Před pár lety bych jen těžko mohla tuto knihu napsat a předpokládat, že bude čtena širokou veřejností. Před několika sty lety bych jen stěží mohla tuto knihu napsat a předpokládat, že zůstanu naživu.

Stránky

Top