MILUJ SVOJ ŽIVOT (3,4/6)

Dokumentární film z roku 2007 inspirovaný známou knihou Louise L. Hay Miluj svůj život o jejím životě, filozofii a práci. Ve filmu se objevuje mnoho celosvětově úspěšných autorů, které Louise v jejich začátcích silně ovlivnila. Všichni autoři, kteří zde vystupují, úzce spolupracují s nakladatelstvím a rádiem HayHouse.

Kocúr - anjel?

kp.ua | V Číne žije kocúr, ktorému vyrástli krídla. Jeho majiteľka, staršia žena menom Feng z čínskeho mesta Chianjang, sa len škaredí na tento zázrak - u obyčajného predstaviteľa rodiny mačkovitej sa nečakane vyvinuli dva výrastky, dĺžka ktorých predstavuje okolo desať centimetrov - píše rufun.net. Pritom tieto krídla pozostávajú z kostí a podľa majiteľky robia zo zvieraťa anjela.

Jak se (ne)dělá počasí – hurikány (3. část)

Zatímco právě v těchto hodinách řádí nad východním pobřeží USA hurikán Irene, zeslábnuvší naštěstí již jen na pouhý I. stupeň Saffir-Simpsonovy škály (přesto si vyžádal již minimálně 10 obětí na životech), konspirační weby nespí a nabízejí nám nové teorie, kdo za to vlastně může.

Zvyšujme úroveň civilizace - kvantový skok

Kolik myšlenek naše společnost věnuje otázkám po smyslu existence? Kolik prostředků věnujeme na zlepšování stavu světa? Jak moc myslíme na budoucí generace? Kolik času věnujeme Bohu? Právě to však určuje úroveň každé civilizace! Nejde jen o to, jak moc vyspělou máme techniku, jak dokonalou máme elektroniku, podle čeho můžeme hodnotit vyspělost společnosti. Úroveň je dána zejména duchovní vyspělostí a zájmem o vyšší hodnoty, ne jen o materiální věci a planou zábavu.

Top