LOBSANG RAMPA: Tretie oko III.

Ve víru a zmatcích príprav domu a dvoru na slavnost byla matka skutecne ve svém živlu. Bylo treba organizovat, dávat príkazy a vymýšlet zpusoby, jak oslnit sousedy. V tom vynikala. Jelikož s otcem procestovala Indii a byla v Pekingu i v Sanghaji, znala spoustu cizích zvyklostí. Když bylo stanoveno datum slavnosti, mnichové písari peclive rozepsali všechna pozvání na silný rucní papír, který se vždycky používal pro ta nejduležitejší sdelení.

UFO nad Trenčínom?

TV JOJ | Pravdepodobne ide o technológiu zmeny tvaru objektu počas letu. Táto technológia sa už objavila nad viacerými štátmi. Známe sú prípady keď začalo meniť svoj tvar aj "dopravné lietadlo"...

Projekt LOTUS

Dan Burisch je mikrobiolog a tvrdí, že pracoval v 90tých letech s nějak nemocnou biologickou entitou, „Šedým“, kterému říkal J-Rod - a to na přísně tajném středisku S-4, které je v blízkosti Area 51. Tento J-Rod přebýval v nějaké biologicky „čisté kouli“ údajně proto, aby poskytovala tomuto mimozemšťanovi optimální podmínky prostředí, neboť trpěl nějakou nervovou degenerativní nemocí.

Stránky

Top