MILUJ SVOJ ŽIVOT (5,6/6)

Dokumentární film z roku 2007 inspirovaný známou knihou Louise L. Hay Miluj svůj život o jejím životě, filozofii a práci. Ve filmu se objevuje mnoho celosvětově úspěšných autorů, které Louise v jejich začátcích silně ovlivnila. Všichni autoři, kteří zde vystupují, úzce spolupracují s nakladatelstvím a rádiem HayHouse.

Odpad v kozme dosiahol nebezpečnú hranicu

Mys Canaveral | Množstvo takzvaného kozmického odpadu obiehajúceho Zem dosiahlo kritický bod a hrozia kolízie. Varovala vo štvrtok správa americkej Národnej rady pre výskum. Vedci jednej zo súkromných, neziskových národných akadémií poskytujúcich expertné odporúčania upozornili Národný úrad pre letectvo a vesmír (NASA), že tento odpad môže významne poškodiť kozmické lode alebo zničiť satelity.

Život na vesnici je opravdu zdravější než život ve městě

Méně zvuků, pohyb, dostatek spánku – a únik z betonové džungle městského života. Všechny tyto věci podle nového výzkumu přispívají k delšímu, zdravějšímu a méně stresujícímu životu. Vědci identifikovali, co činí život ve městě nezdravým. Říkají, že jejich výzkum zjistil, že části mozku, které se vyrovnávají se stresem a emocemi nezvládají dobře dav lidí.

Top