HUSTOTY (Krajní podivnost dimenzí, hustot a procesu mimozemského únosu)

Opět než budu pokračovat musím VAROVAT, že některé materiály na těchto stránkách mají povahu inspirační, tedy nemělo by se k nim nepřistupovat jako k věrohodným informacím, neboť jejich podstata je taková, že se nedají ověřit. Přístup je důležitý a jak se říká, čert je v detailech. Pokračování v představování některých základních pojmů, přeloženo ze stránek Cassiopaea.org z glossary.cassiopaea.com

Tvrdý sad místo obilného pole aneb jak se stát z oráčů sběrači

Výnosy jedlých kaštanů, ořechů a žaludů z hektaru mohou předčit výživově i ekonomicky výnosy konvenčního obilného pole na stejné ploše. Jedlé kaštany jsou obsahem polysacharidů a bílkovin srovnatelné s obilím. Vlašské a lískové ořechy jsou bohaté na olej, což znamená, že při stejné váze mají větší kalorickou hodnotu než obilí a vlašáky mají poměrně vysoký podíl bílkovin. Jen postrádají lepek, což může být dobře, ale bez kombinace s obilím se z nich hůře vyrábí tradiční pečivo.

STAROVEKÉ VYOBRAZENIA DINOSAUROV III.

Nalevo je románská mozaika z období kolem 200 našeho letopočtu, která zobrazuje dva dlouhokrké mořské draky. Paul Taylor, autor The Great Dinosaur Mystery and the Bible, připodobňuje k Tanystropheusovi s plovoucími blánami, tak jak je ukázáno vedle.

Top