Zápisky z minulých životů: Před inkarnací - Kosmické vědomí (Poznání ve Světle)

Není žádný čas, ani začátek, ani konec. Můžu být kdekoliv, všude je začátek. Světlo je příjemné, rozprostírá se do prostoru a přechází v temnotu. Cítím úžasný klid, harmonii, vyrovnanost, velikost. Jsem kosmické vědomí, stvořitel, vše kolem jsem já. Nic se neděje mimo mě. Je tady ale jeden rušivý děj – odpoutávají se ode mě částečky vědomí, vydávají se na vlastní cestu.

Z 50 € účtu platíte 4 € za straty: Z čoho sa skladá cena elektriny?

Myslíte si, že vo faktúre za elektrickú energiu platíte iba za to, čo dostanete do zásuvky? Omyl! Pozrite sa, z čoho sa vlastne skladá cena elektriny. Výsledná suma zahŕňa rôzne ďalšie tarify, odvody a dane. Nový Čas vám ukáže, z čoho všetkého je zložená suma na šeku od dodávateľa elektrickej energie. Myslite na to najmä pri podpise novej zmluvy. Mohlo by sa totiž stať, že sľúbená zľava nebude z celej sumy, ale iba z jej časti. Potom by ste ušetrili oveľa menej, ako ste dúfali.

LOBSANG RAMPA: Lékař ze Lhasy I.

Když jsem žil v Anglii, napsal jsem Třetí oko, knihu, která je pravdivá, která však presto vyvolala množství komentáru. Prišly dopisy z celého sveta a v odpoved na ne jsem napsal další knihu - Lékar ze Lhasy. Mé zážitky, o kterých bude pojednávat tretí kniha, zdaleka presahují míru toho, co je vetšine lidí dáno vytrpet, zážitky srovnatelné jen s nekolika málo prípady z minulosti. Nejsou však predmetem této knihy - ta je pokracováním mé autobiografie.

První úhloměr na světě

V hrobce starověkého egyptského architekta byl nalezen bizarní objekt. Více než 100 let chátral, zatímco archeologové debatovali o jeho funkci. V současnosti se objevila první teorie, že je to první známý úhloměr na světě. Zajímavý návrh – který nenadchnul archeology – je založen na číslech zakódovaných na jeho povrchu.

Stránky

Top