Badrulchau monolity v Palau

Toto video bolo zaslané do súťaže Live The Backpacker Life (Most Anywhere In The World) Contest. Využite príležitosť vidieť tajomné monolity zblízka...

BERMUDSKÝ TROJUHOLNÍK, DROGOVÉ KARTELY A KGB časť prvá

Čo môžu mať spoločné drogy s UFO alebo USO? Môže vôbec existovať súvislosť medzi ilegálnym obchodom s narkotikami a Bermudským trojuholníkom? Na tieto otázky nemožno odpovedať bez toho, aby sme súčasne riešili rovnako zaujímavé dilemy – prečo drogy majú tak veľký odbyt v najvyspelejších krajinách sveta? Prečo Pablo Escobarr a jeho medellínsky kartel, kartel z Calí, narkomafie z Blízkeho, Stredného a Ďalekého východu či Afriky inkasujú závratné zisky z výroby a distribúcie „bielej smrti“?

Kto ničí úrodu?

EG.RU | Do konfliktu okolo najnovšieho pôsobivého obrázka sa zamotali vedci aj ufológovia. Odborníci na "taniere" veria, že je to ďalší dôkaz existencie mimozemšťanov, fyzici zasa tvrdia - obrázok vznikol pomocou mikrovĺn. 60-metrový obraz hlavy "zeleného mužíka" fajčiaceho fajku sa objavilo na poli v britskom grófstve Wiltshire.

Proč se hamburgery nerozloží

Bývá vždy velmi zábavné, jak mainstreamová média „objevují“ něco, co je podle nich novinkou, přestože příznivci zdravého životního stylu o tomtéž mluví celé roky. Jako příklad si můžeme uvést třeba nedávno publikovaný příspěvek v the New York Times, který měl titulek When Drugs Cause Problems They Are Supposed to Prevent (Když léky způsobují problémy, očekává se, že se jim vyhnete)[1].

Stránky

Top