Alex Collier: Reptiliánska agenda - Pozemská dilema (1994)

U. F. O. Hypotheses Human E.T.s from Andromeda Parts 5 and 6 | Alex Collier je sprostredkovateľom rasy podobajúcej sa ľudským bytostiam z konštelácie Androméda. Obetavo vystúpil na verejnosti s informáciami veľmi citlivej povahy, ktoré sa týkajú pozemskej histórie, ľudskej spirituality, súčasného diania a mimozemskej intervencie...

Maďarsko pred bránami vážnej krízy! Hrozí recesia, nárast nezamestnaných, nízky rast platov!

Maďarsko je pred bránami vážnej krízy. Medzinárodný menový fond (MMF) ho kritizuje za nedôveryhodné politické prostredie, ktoré je mnohými investormi považované za nepredvídateľné a diskriminačné. Ak sa v tomto roku prehĺbi kríza eura a maďarská ekonomika skĺzne do recesie, budú naši južní susedia zrejme pod veľmi vážnym tlakom v súvislosti so splácaním svojich dlhov.

Klasik kresleného humoru

Zavrela sa ďalšia kniha života. Kniha, ktorú napísal Milan Vavro. Výtvarník, maliar, karikaturista, animátor, ilustrátor, klasik slovenského kresleného humoru zomrel 9. decembra 2011 vo Vyšných Hágoch. Jeho meno niekoľko desaťročí neodmysliteľne patrilo k legendárnemu satiricko-humoristickému týždenníku Roháč, ktorému vdýchol svoju pečať kvalitnej obrázkovej tvorby, rozdávajúcej dobrú náladu, ktorá mu nikdy nechýbala.

Lekári žiadajú pre problémy s očkovaním núdzový stav

BRATISLAVA | Lekári žiadajú pre problémy s očkovaním vyhlásenie núdzového stavu. "Myslím si, že situácia ja taká vážna, že by núdzový stav mal byť vyhlásený," uviedla pre agentúru SITA predsedníčka Sekcie pediatrov Slovenskej lekárskej komory Katarína Šimovičová. Túto možnosť by podľa nej mala prerokovať rada komory a následne žiadať o vyhlásenie núdzového stavu. Prezident komory Milan Dragula vyhlásil, že situáciu okolo nákupu vakcín po posledných rokovaniach nepozná. O zvolaní rady sa údajne rozhodne až po tom, ako sa s ňou oboznámi.

Stránky

Top