:::film::: MYSTÉRIUM SFINGY (EN)

Keď bol tento dokument vysielaný v televízii NBC, doslova otriasol egyptológiou. "The Mystery of the Sphinx" predstavil divákom objav Johna Anthony Westa a Roberta Schocha. Veľká sfinga v Gíze by mohla byť tisíce rokov staršia než je jej predpokladané datovanie do roku 2500 pred našim letopočtom. Dokument poskytuje dôkaz, že starí Egypťania vlastnili vedecké poznatky dnes stratenej civilizácie...

GÖBEKLI TEPE - BRÁNA DO MINULOSTI

Místní obyvatelé se mnoho let věnovali na této lokalitě zemědělské činnosti, aniž by tušili, že těžké kameny, které usilovně přemisťují, jsou jen vrškem obrovského archeologického ledovce, který se nachází pod jejich nohama. Trvalo to neuvěřitelných 10 000 let, než světlo světa opět spatřil komplex nazývaný Göbekli Tepe.

Historie levitace II. - Mystik Schindler na dvoře Marie Terezie

VEĽKÁ EPOCHA | Německý politik, filosof a okultista, Lazar Baron von Hellenbach, zmiňuje ve své knize Eine Philosophie des gesunden Menschenverstandes, že byl za vlády císařovny Marie Terezie její manžel František Štěpán se svými dvořany svědkem zvláštního případu levitace člověka. Německý filosof, spisovatel a okultista, baron Carl du Prel, zachytil v jedné ze svých knih příběh o této tajuplné levitaci.

Houba pojídající plasty nalezena v Amazonii

Skupina studentů a profesorů z univerzity v Yale nalezla v amazonském deštném pralese houbu, která umí rozložit běžný plast polyuretan (PUR). Skupina hledala rostliny, v jejichž tkáních kultivovala tyto mikroorganismy. Bylo identifikováno několik aktivních organismů, včetně dvou odlišných kmenů Pestalotiopsis microspora se schopností efektivně rozkládat a využít polyuretan jako jediný zdroj uhlíku, pokud je pěstována anaerobně (bez přítomnosti kyslíku).

Stránky

Top