apríl 30th

Nikola Tesla a jeho "paprsky smrti“

Tesla zemřel v lednu 1943, FBI okamžitě zabavila všechny jeho tiskoviny, schémata, nákresy a zápisky a vše odvezli do Kanceláře pro mimozemský majetek (OAP), kde byly oficiálně zapečetěny až do doby, kdy byly vydány jugoslávskému velvyslanci, který byl zástupcem Teslova majetku. Zůstaly ve skladu na Manhattanu až do začátku 50tých let, kdy se později vrátily do Jugoslávie. Ještě i po návratu se jugoslávská vláda domnívala, že FBI Teslovy papíry prohledala, když byly ve skladě a pořídila si mikrofilmy nebo si je ofotografovala.

Děti nového věku - Bájní poslové tvořivého ducha (1)

PHOENIX | Mayský kalendář předpovídá na 21. prosince 2012 příchod nového světa. Tento den má být v rámci planetárního vývoje jakousi branou, jež lidstvu otevře cestu k novým dimenzím života a obzorům poznání. Průchod touto branou má podle dávných tradic zajistit "pátá původní rasa" – nová větev lidského genofondu – jejímž posláním je provést lidstvo dalekosáhlými změnami. Charakteristické znaky těchto svérázných, výjimečně nadaných "nových lidí" rodících se po roce 1982, vztah mezi nimi a proroctvím mayského kalendáře a dalších tradic odhaluje ve své knize Nejen indigové děti americká autorka P. H. M. Atwaterová, kaplanka, vizionářka a uznávaná odbornice v oblasti výzkumů zážitků blízkých smrti.

ŠAMANSKÉ CHODNÍČKY Mariána Benku 2. Les je plný bytostí

Keď sa Indiánom narodilo bábätko, rodičia ho zaniesli do lesa a predstavili ho celej rodine: mame Zemi, starému otcovi Slnku, bratom a sestrám zvieratám a rastlinám. Pre nás je to metafora, pre domorodcov samozrejmá realita. Vnímanie sveta v šamanských kultúrach je animistické. Všetko má svojho ducha, všetko je živou bytosťou a každá živá bytosť je príbuzný.

Stránky

Top