máj 31st

"Verejnosť sa o tejto akcii musí dozvedieť až v ranných správach v tom zmysle, že prebehla"

BRATISLAVA/BRUSEL | Centrálne banky v jednotlivých krajinách eurozóny sa pripravujú na koniec eura, varuje stále viac ekonómov. Peňažné inštitúcie podľa nich už predbežne zvažujú, ako sa vrátiť k menám, ktoré od januára 2002 netlačili. Samotní zástupcovia bánk sa ale k téme odmietajú oficiálne vyjadrovať. Že môže spoločná mena padnúť, varuje napríklad nositeľ Nobelovej ceny za ekonómiu Paul Krugman. Podľa neho by sa tak mohlo stať už budúci mesiac.

máj 30th

PRICHÁDZAM ZO SLNKA (deti nového veku rozprávajú...)

Teraz sa rodia nové deti.
Sú iné, aj keď sa to navonok nezdá.
Som len jedným z nich, jedným z prvých.
Ľudstvo sa mení.
Otvára sa viac pre duchovno. Všetky dnešné deti môžu zostať v spojení so svojou podstatou. Malé deti plačú, lebo žiť na tejto planéte je veľmi ťažké. Bábätko sa snaží komunikovať telepaticky, ale nefunguje to, je to tu veľmi husté; vidí všetko, aj to zlé, aj to dobré, falošné aj pravdivé.

Megarozhovor: Richard Sulík otvorene o menej štátu

V prvom rozhovore na Menejštátu.sk sme vyspovedali Richarda Sulíka. Zámerne sme sa snažili vyhnúť rôznym politickým kauzám a sústredili sme sa predovšetkým na jeho vlastné názory na zmenšovanie štátu. Otázky boli zozbierané od všetkých našich autorov, teda predstavujú akýsi mix. Richard Sulík odpovedal aj na témy ako vystúpenie z EÚ, legalizácia drog, registrované partnerstvá, ale hlavne na otázky o obmedzovaní vplyvu štátu na občana.

Stránky

Top