Na uživatele Facebooku číhají zákeřné černé díry

Takzvané černé díry (blackhole), prostřednictvím kterých jsou do počítačů bez vědomí majitele distribuovány nejrůznější viry a trojské koně, se na internetu začaly vyskytovat už začátkem roku. Na pozoru by s před nimi měli mít nyní uživatelé Facebooku, varovala antivirová společnost AVG.

HOLOGRAMY ANU

Anu se zákonitě zkřížili s otroky a rudou rasou a zplodili potomstvo, které bylo někdy napůl Velkými Mistry a napůl Anu, nebo napůl otroky a napůl Anu a nebo napůl rudými otroky a napůl Anu. Co má člověk dělat s délkou života 18.000 let? Sex, sex a ještě více sex; děti a ještě více dětí. Víte, že Afrodita nebo Venuše se vdaly více než 500 krát za různé partnery a zplodily přes 900 potomků? A každá další svatba byla vypracovanější, než předchozí. Člověk v tom může vidět důvod, proč lidé z tohoto dědictví mohou být tak zaujatí romantikou a oddáváním.

Bude horšie! Biznismen Doliak tvrdí, že politici o kríze klamú

Pracoval na vrcholných pozíciách, keď sa v roku 2008 začala kríza. Dušan Doliak (47) dnes predáva zlato, pomáha ľuďom meniť peniaze za trvácnejšie hodnoty. Dušan Doliak pôsobil v IT biznise, bol riaditeľom poisťovne, pôsobil v Indii, Nemecku, USA. Pred pár týždňami sme zverejnili rozhovor s Jurajom Mesíkom http://www.cez-okno.net/clanok/hospodarstvo/hororove-vizie-juraja-mesika..., ktorý naznačoval, ako bude kríza v Európe aj vo svete pokračovať, a jeho prognózy neboli optimistické.

Stránky

Top