VĚČNÉ DILEMA - MISE ZVANÁ "APOLLO"

Oficiálům NASA bylo ihned po Kennedyho neuváženém projevu v roce 1961 jasné, že měsíční přistání nepřipadá v úvahu dříve než v roce 1970, pokud vůbec. Pochopili, že nemají jinou volbu než mise fingovat. Za tímto účelem byl v LRC spuštěn program, v jehož rámci byly navrženy rekvizity, grafická pozadí, atd., sloužící k oklamání sdělovacích prostředků. Musely být přesvědčeny, že NASA dosáhla Kennedym stanoveného cíle.

Byly s pomocí Google Earth objeveny další egyptské pyramidy?

VEĽKÁ EPOCHA | Americká archeoložka objevila pomoci satelitních snímků na egyptském území dva objekty pyramidového tvaru. Objekty se nacházejí poblíž Dimaiských zřícenin v severní části Egyptu a jsou od sebe vzdáleny zhruba 145 kilometrů. Jeden má čtvercový půdorys široký asi 42 metrů, poblíž něj vyčnívají tři menší kopce. Druhý sestává ze čtyř vyvýšenin a velké trojúhelníkové plošiny.

Hlína není špína, je důležitá pro vývoj imunity

V dnešní době je naše společnost až příliš posedlá bakteriemi, čistotou a hygienou. Rodiče neustále myjí ruce svých dětí, používají antibakteriální mýdla, alkoholem napuštěné ubrousky nebo mění oblečení dětí hned jakmile se na něm objeví nečistota. Pro děti je přirozené, že jsou blízko přírodě jak jen to je možné a výzkum navíc odhalil spojení mezi hlínou a silným imunitním systémem.

Stránky

Top