Přicházeli starověcí bohové také z paralelního časoprostoru?

Libor Čermák | Starověcí bohové nepřilétali jen z oblohy a vesmíru – tedy mimozemšťané. Kromě těchto bytostí byli i tací bohové, kteří přicházeli úplně z jiných končin. Mohli někteří z nich pocházet například z paralelního světa? To že mnozí starověcí bohové přicházeli seshora, z oblohy, z hvězd, tedy z vesmíru, je stará známá písnička. Starověcí lidé zkrátka pozorovali něco pro ně bylo neznámého, například létající stroje a bytosti z nichž vylézající.

Potraviny snižující stres

Málo známá studie před několika lety ukázala, že je čaj jedna z mnoha potravin, která snižuje stres. Podle japonské studie publikované v roce 2009 v americkém Journal of Clinical Nutrition pití pěti šálků čaje každý den může snížit stres až o 20%.

"Větrný kůň" aneb sen lidské Duše o Návratu Domů

Byl jsem poučen australskými šamany o tom, že stav, který je nazýván „ztrátou Duše“, nemusí pochopitelně ani zdaleka vyústit v tak tragický rozměr. Ve skutečnosti existují různorodé méně přímočaré a méně intenzivní profily „ztráty Duše“, které velmi často souvisí s tím, že dotyčný jedinec není ochoten přijmout situaci, když jistá konkrétní cesta směřování našeho Ducha je na úkor cesty jiného druhu nebo typu.

Stránky

Top