Rusko používá UFO k oživení turismu

Ruská rozhlasová stanice The Voice of Russia oznámila, že plánuje využívat UFO k turismu, aby přilákalo více návštěvníků do oblasti Leningradu (Petrozavodsk). Nová turistická trasa povede návštěvníky skrze Vespianské lesy a navštíví místo incidentu s UFO z roku 1961, kde do jezera Korbozera spadl masivní válcovitý objekt.

Úspěšný, bohatý, mladý a věčně happy naladěný postižený člověk

Tak vypadá podle médií typický představitel zdravotně postižených. Apartní fotečka s vozíkem za desítky tisíc korun s patřičnou hláškou ”Žiju jako všichni ostatní zdravotně postižení“ tomu všemu dodává prazvláštní pachuť. Každý člověk s handicapem se tomu zasměje. Víte, je to podobné, jako kdyby milionář přijel ve Ferrari, vystoupil z auta a prohlásil: “Já žiju jako všichni ostatní.” A to nikomu nezávidím jeho komfort, pokud na něj má.

Projekt Avatar: Nesmrtelnost za 30 let?

Ruský vizionář oslovuje miliardáře s konceptem holografických avatarů, do nichž by si lidé mohli nahrát své osobnosti. Staneme se nesmrtelnými stíny? Léto v plném proudu svádí k jiskřivým nápadům. Stačí s dětmi zasednout ke geniálnímu animovanému seriálu Phineas & Ferb a je to jasné od titulního songu: „… můžem si… s raketou hrát, s mumií se prát, a na eifelovku vyšplhat, vynalézat co si jen přát, zlou opici vykoupat…“

Stránky

Top