Tvorca (Úvod od Jamesa)

Za posledné dva roky stránka WingMakers vyvolala množstvo reakcií, možno žiadna z nich nebola tak vytrvalá, ako tá, čo sa týka záhady jej tvorcu, a prečo hľadám anonymitu. Pozývam vás, aby ste vyskúšali materiály obsiahnuté v jej vnútri, bez znepokojovania sa tým, kto ich vytvoril a prečo, a viac sa sústredili na to, ako ich aplikovať vo svojom osobnom živote, poskytnuté, aby rezonovali s vaším najvnútornejším ja.

RODOVÉ LINIE VELKÝCH MISTRŮ

Lidé s dědictvím Velkých Mistrů obdrželi informace od jejich dávných předků, kteří udržují schopnost modifikace (úpravy) DNA, proniknout do kódování a změnit to vědomou volbou a záměrem. Ne všichni lidé mají tuto schopnost. Ti, kteří se pokusili získat tyto znalosti jejich převzetím od čistého dědictví druhých, selhali ve svém úsilí vzestupovat dle zkušenosti SSOA (zkratka pro Duchovní Školu Vzestupu).

Tajomstvo "optimistických potravín"!

Zdá sa, že vedci odhalili, prečo niektoré potraviny ako napríklad čokoláda či maliny dokážu v človeku nabudiť optimizmus a zlepšiť mu náladu. Odborníci odhalili, že niektoré chute, ktoré možno objaviť bežných potravinách, sú chemicky veľmi podobné liekom, ktoré sa predpisujú na odbúranie stresu. Tieto potraviny by mohli mať podobný účinok.

Stránky

Top