20 prelomových aplikácií, ktoré prepíšu históriu

V ponuke ich sú tisíce. No len niektoré z aplikácií zmenili celý herný priemysel. Len v App Store sa dá nájsť viac než 500 000 aplikácií, tisíce ďalších sú k dispozícii v obchodoch Google či Microsoftu. Niektoré sú fajn, niektoré sú výborné, no a niektoré zmenili celý dovtedajší biznis. Pozrite sa na výber 20 najprelomovejších podľa portálu businessinsider.com.

Zahlcení mysli lidí i celé společnosti stále novými programy

Málokdo asi pochybuje, že současná doba je charakterizována víceméně neustálým stresem pro mnoho lidí a většinu společnosti na Zemi, minimálně její tak zvané západní části. Těch důvodů je samozřejmě více, ale v následujícím textu se budu věnovat jednomu faktoru, který často není zdůrazňován či dokonce ani zmiňován. Jsme zahlcováni nejen stále novými informacemi, ale i stále novými programy, což si často ani neuvědomujeme.

Slovákov ohrozuje vírus, šíri sa cez Facebook a IM klientov

Cez Facebook sa šíri počítačová infiltrácia, ktorá svoje šírenie zabezpečuje rozposielaním správ s odkazmi. Ako odosielateľ je pritom uvedený priateľ, ktorého počítač už bol infikovaný. S hrozbou sa za posledné dni stihol stretnúť vyšší počet slovenských používateľov, upozornil redakciu Živé.sk čitateľ. Po kliknutí na odkaz sa automaticky začne sťahovať archív ZIP. Súbor sa nachádza na jednom z populárnych zdieľacích serverov, napr. Hotfile alebo SendSpace.

K NEKONEČNU A JEŠTĚ DÁLE

Většina z nás se naučí počítat do třech roků. Jakmile zjistíme jak, zdá se, jakoby neexistovalo nic, co by nám zabránilo počítat donekonečna. I když nekonečno se může zdát jako úplně nevinný nápad, počítejte dále a ocitnete se ve světě paradoxů, kde nic není takové, jaké se zdá být. Starší než čas, větší než vesmír a divnější než fikce. Toto je příběh nekonečna.

Stránky

Top