Elektronické pilulky vstupují na trh

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pouští na trh stravitelné senzory společnosti Proteus Digital Health. Budou hlídat naše zdraví zevnitř. V digitálním věku lidstva žijeme obklopeni medicínou a podle všeho to ještě nestačí. Jako by nebylo dost návštěv u lékařů, případně návštěv lékařů u nás doma. Na americký trh právě vstupuje technologie, která umožní všetečné medicíně hlídat nás samotné doslova zevnitř. Jde o elektronické pilulky, které obsahují drobné senzory, po spolknutí komunikující se speciální náplastí a komunikátorem velikosti mobilního telefonu.

Pozná NASA UFO? Áno alebo nie?

Úchvatné autentické zábery vesmírnych misií od ich počiatkov až po dnešok. Analýzy sporných materiálov poodhaľujú závoj tajomstva okolo neidentifikovateľných lietajúcich objektov...

Magické mesto Mayov v pralese

Myslela som si, že počas svojej návštevy mayských pamiatok Mexika som videla a zažila očarenie mayskou kultúrou a pamiatkami, že už nemôže byť nič lepšie ani väčšie. Ale to som ešte nevidela Tikal. Magické mesto ukryté v Peténskom pralese v Guatemale. V pralese, ktorý je plný života, zvukov a rôznych vôní. Každý závan vzduchu, ktorý zachytíte, prinesie jeho vôňu. A vám osvieženie. Tu, v tomto pralese, vysoko nad vrcholkami jeho stromov, vyčnievajú majestátne chrámy jedného z najmagickejších mayských pamiatok.

Překvapení vědců: Žena se vyléčila z rakoviny pomocí kurkumy!

Drahé léky proti rakovině jsou spojovány s předčasnými úmrtími a mega nádory jsou podporovány mnoha mainstreamovými doktory jako jedinou možností mimo chemoterapie. Ale velké množství informovaných jedinců se rozhodlo používat přírodní metody, o kterých je známo, že bojují proti nádorovým buňkám a to bez vedlejších účinků.

Stránky

Top