september 30th

Archeoastronautické souostroví Tonga

Libor Čermák | Je to sice malý ostrovní stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Svojí celkovou rozlohou se dá přirovnat k běžnému českému okresu, ale archeoastronautických záhad je tu tolik, že by mu každý jiný stát mohl jen tiše závidět. Souostroví Tonga se skládá zhruba ze 172 různě velkých ostrovů, z nichž 36 je obydlených. Nalézá ze zhruba ve třetině vzdálenosti mezi Novým Zélandem a Havajskými ostrovy.

CESTA: Kulička strachu a pečené brambory

Sedím v kanceláři za šedým stolem. Bolí mě břicho. Je to jedna z těch velkých kanceláří, kam se vejde spousta lidí. Naštěstí jsem vedle okna, i když často hledím na stěnu z vlnitého plechu. Sedím čelem k průzoru, který směřuje do vedlejší velkokapacitní kanceláře. V téhle firmě jsem už dvanáct let. Žaludek mě bolí čím dál víc. Vystřídal jsem tři takové podobné kanceláře. Zezačátku jsem bojoval. Hledal jsem v práci smysl. Hledal jsem v ní naplnění. Měl jsem za to, že se v práci musím realizovat. Že práce je pro mě všechno.

Google Street odhalil záhadu: Andrea pri hľadaní cesty našla dva UFO! (VIDEO)

JACKSONVILLE | Internetová služba Google Street View už odhalila kadečo - od opitých ľudí váľajúcich sa po ulici až po nahotinky za oknami príbytkov. Američanke Andree Doverovej sa ale podarilo naraziť na niečo, čoho pôvod nie je taký jednoznačný. Náhodou totiž objavila UFO; a nie jedno, ale hneď dva. Andrea na internete hľadala cestu, namiesto toho ale našla červené lietajúce taniere.

Stránky

Top