Zapomenutá technologie stavby megalitických staveb

Čím více se vracíme do minulosti naší historie, tím větší a monumentálnější stavby nacházíme. Čím více se v čase posouváme vpřed, tím nacházíme větší brak. Je nesprávné porovnávat historické pyramidy a soudobé mrakodrapy, neboť to první tu vydrželo již několik desítek ne-li stovek tisíc let. To druhé má životnost tak 50 let a musí se neustále udržovat a rekonstruovat.

TESLA A TAJEMSTVÍ ZÁŘIVÉ ENERGIE (3)

Už předtím důkladně studoval tyto procesy a věděl, že podobné teplo předchází vytvoření elektrického oblouku procházejícího tělem. Proto zvyšoval výkon dynama v malých, ale trvalých intervalech. Každé zvýšení přineslo větší vnitřní zahřívání. Při každé změně úrovně výkonu pozorně naslouchal všem svým smyslům a pátral po případných výstražných znameních těla.

Abraham Hicks: Vyjasnění nuancí

"Pokud máte cíl něčeho dosáhnout. A máte ten cíl a ještě to nenastalo. Tak je tu stále vědomost o nepřítomnosti něčeho žádaného, která to protahuje, která to drží donekonečna v té odložené realitě. Ale pokud váš cíl je dostat se do Vortexu, tak toho můžete dosáhnout okamžitě a ve stejné chvíli přestanete zadržovat vše, o co jste žádali. Cítíte ten rozdíl?"

Nasycené tuky nezpůsobují srdeční choroby 2.

Je důležité si uvědomit, že státní výživová doporučení jsou z velké části ovlivněna zemědělskými dotacemi. Nejsou vytvořena na základě vědy o výživě. Zkrátka, důvodem, proč se vám říká, že základem vaší stravy mají být obilniny, je to, že za obilniny jsou farmáři státem placeni. Je jich hodně, a jsou levné, ve srovnání se zdravějšími potravinami jako je zelenina, na kterou je poskytováno málo dotací.

Stránky

Top