Kamera v mobilu dokáže prozradit naše hesla

Že nekouká na displej? Nevadí. S vhodným prográmkem a akcelerometrem vytvoří trojku, která PIN při komunikaci s bankou prolomí, aniž bychom při komunikaci museli stát u zrcadla. Že v mobilu nemáte akcelerometr? A víte to jistě?

A DOST! Podvodné e-shopy

Vyluxují vám peněženku, ani se s nimi nemusíte potkat. Podvodné e-shopy přibývají jako houby po děšti, poradíme, na co si dát pozor a co dělat, když vás okradou.

Stáva sa ti to?

Predstavte si prebúdzanie v rovnakú chvíľu, noc čo noc po roky vidíte na budíku pri posteli rovnaký čas. Pre tých, ktorým sa stáva táto podivná udalosť, môže prísť najprv na um myšlienka, že to je náhodou, alebo že majú veľkú predstavivosť. Ale je to naozaj tak? Nie je to náhodou skrytá správa, zakódovaná v týchto udalostiach?

TESLA A TAJEMSTVÍ ZÁŘIVÉ ENERGIE (5)

Tesla pozoroval úžasnou „koordinaci“ nových fenoménů, jenž, jak se zdálo, před ním každodenně demonstrovaly nové technologické potenciály. Tato podivuhodná synchronicita, tento vír, odhalil jeho novou šťastnou pozici v přírodě. Jakoby nějakým způsobem „zlomil“ jeho fixaci k nepřirozenému… k polyfázi… a opět ho vrátil k přírodě. Impulsy. Mohlo by být, že indukcí elektrických impulsů vyzval k akci ostatní charakteristické impulsy přírody? Vytvořil se metafyzický vír, do nějž teď proudily všechny impulsní přírodní fenomény? Bylo tohle to pravé poselství západu slunce, které se ho zmocnilo před mnoha lety v Budapešti?

Top