ZAMYŠLENÍ NAD ANDĚLSKÝMI BYTOSTMI

Ve městech i na vesnicích, se setkáváme s okřídlenou postavou anděla, který na nás vzhlíží ze všech významných budov, tj. kostely, radnice, divadla, ale i z reklamních poutačů, knih či filmů, apod. U nás tuto postavu nejvíce proslavily filmové pohádky, kde se to různými andělskými tvory jen hemží. Avšak po celém světě neustále přibývá očitých svědků, kteří připouštějí osobní zážitek s těmito nebeskými bytostmi. Musíme si však položit stěžejní otázku - jsou andělé v našem světě skutečně přítomní, nebo jde v tomto směru o tzv. kolektivní klam?

ŠACHTA, PODZEMNÁ CHODBA a NÁSYP 3: Hassanove zápisky - Vydarený objav

V rámci pátrania po kópii knihy „Vykopávky v Gíze" (Excavations At Giza) som sa vo februári v roku 1998 počas návratu do Spojeného kráľovstva zastavil v knižnici Egyptskej výskumnej spoločnosti. Nanešťastie, 6. až 10. zväzok v nej nemali. Ani neviem prečo, listoval som v 5. zväzku, no a tam som pod nadpisom „Shafts Of The Saitic Period“ (Šachty z neskorého obdobia, 26. dynastie) narazil na odkaz na podzemnú chodbu a šachtu. Písalo sa v ňom:

MEZIPROUD: Tesla Model S

Testem luxusního elektromobilu Tesla Model S načínáme speciální seriál o elektromobilitě, který jsme nazvali Meziproud. Honza Koubek si v něm na pomoc přizve odborníka na slovo vzatého - předsedu Asociace Elektromobilového Průmyslu, pana Jaromíra Marušince.

Lidská rasa se možná nevyvinula na Zemi

Americký ekolog tvrdí, že lidé nepocházejí ze Země, ale byli sem vysazeni mimozemšťany před desítkami tisíc let. Dr.Ellis Silver poukazuje ve své knize na několik fyziologických aspektů, aby podpořil teorii, že se lidé na Zemi nevyvinuli jako jiné formy života. Tyto aspekty zahrnují například lidi, kteří trpí bolestí zad - což je podle něj proto, že se lidé vyvinuli na místě s nižší gravitací - nebo lidi, kteří jsou velmi náchylní ke spálení sluncem.

Top