Jasnovidka Vanga o mimozemšťanech

O známé jasnovidce z Bulharska jste již jistě slyšeli. Od mládí byla slepá, obdržela však mimořádné nadání věštit budoucnost, což činila celý život, až do svých 85 let. Lidé různých profesí a společenského postavení za ní chodili a žádali o radu, včetně mnoha politiků a významných osob, a to i ze zahraničí. Věštby prý dostávala od bytostí, které vídávala pouze ona, a které ji našeptávaly, co má komu říkat. Podle svých slov také zřejmě dokázala svou myslí sledovat celý svět a vnímala a cítila vše, co se v něm děje.

ZMIZELÉ SVĚTY: Athény

"Lidské dílo podléhá zubu času. Krajina dodnes uchovává ruiny, stopy a pozůstatky, zatímco historiografie vzpomínky na ně a záznamy dávných kronikářů. Jestlipak by na základě toho všeho mohly být tyto stavby znovu vzkříšeny?"

Mléčná dráha plná života

Libor Čermák | Poslední dny byly opět mimořádné, co se týče nových objevů možného života ve vesmíru. A to tak, že média dokonce přehlédla objevy několika nových planet zemského typu v obyvatelných zónách své hvězdy. Američtí vědci nedávno vyhodnocovali údaje z vesmírného teleskopu Kepler. A výsledek?

Top