Interview s Valerijom Uvarovom: HÓROVE USMERŇOVAČE ENERGIE I.

Vyberte si ktorúkoľvek knihu o starovekej egyptskej kultúre a pozornejšie sa pozrite na sochy faraónov – zbadáte, že všetky v ruke zvierajú valcovité objekty. Faraóni sú najčastejšie zobrazovaní v pozícii pána, t.z., že osoba stojí, ľavú nohu má mierne vpredu, pozerá sa priamo pred seba, valec pevne zovretý v ruke, ruky vedľa tela.

Co skrývá tajemné město Ninfa

Je to prokletý svět, nebo ráj na Zemi? Tak se ptá snad každý, koho zavedou kroky do Ninfy, pozoruhodného místa vzdáleného jen 60 kilometrů od italské metropole Říma. V renesanci se Ninfě přezdívalo Město mrtvých a lidé si o ní říkali, že nad ní visí odvěké prokletí, dnes je tu jedna z nejpozoruhodnějších botanických zahrad na světě.

TESLA A TAJEMSTVÍ ZÁŘIVÉ ENERGIE (1)

Neviděl ani žádný způsob, jak by se případné korónové výboje mohly vrátit do kontaktů obsluhovaného spínače. Rozhodl se ještě lépe izolovat celé zařízení, aby byly vymýceny všechny eventuální úniky, a pak se znovu pokusil o experiment. Rychle sepnul a rozpojil nožový spínač – a opět pocítil nepříjemný bolestivý šok, jako už předtím. Přímo přes ochranné sklo!

Top