február 28th

GMO agrobyznys

Kapitalismus je založen na řízení svých inherentních (sobě vlastních) krizí. Je rovněž založen na potřebě maximalizovat zisk, zlikvidovat konkurenty, snížit režijní náklady a potlačovat mzdy. V 60. a 70. letech, tváří v tvář rostoucí konkurenci ze zahraničí, začaly USA převádět průmyslovou výrobu do zahraničí, aby snížily náklady tím, že použijí levnou zahraniční pracovní sílu. Další země tohoto příkladu následovaly.

Láskyplné přijímání nebo duchovní schíza?

Pod vlivem včerejších zážitků mám potřebu napsat pár řádek na téma přijímání. Mnoho lidí na sobě dnes duchovně pracuje. Což je skvělé. Stále slyší slova: Je potřeba vše přijmout, je třeba vše rozpustit, být v lásce. Přes přijetí je cesta. Ano, já s tím souhlasím. Tak proč tedy tady píšu? Protože jsem včera měla možnost zažít, jak se můžou lidičky dostat do situací, kde je tato informace může zavést jinam. Přijmout momentální situaci, ve které se nacházím, není totéž jako přijímat vše, ve smyslu cokoliv! Praktický příklad.

PEKLO NA TALÍŘI: Másla vs. margaríny

V dnešním díle Pekla na talíři se blíže podíváme na másla, margaríny, směsné tuky a pomazánková másla. Pozvání do pořadu přijala Prof. Ing. Jana DOSTÁLOVÁ, CSc. ze Společnosti pro výživu a Fóra zdravé výživy.

„Mělo to betonově šedivou barvu. Můj syn vytáhl foťák a natáčel to...“

Jistá žena se synem z Texasu pro NUFORC (Mezinárodní centrum pro hlášení UFO) vyplnila hlášení, ve kterém popisovala „světle šedavou loď ve tvaru osmiúhelníku“, která se pohybovala přímo nad jejich sportovním teréňákem, když jeli po dálnici 36 blízko města Cameron. NUFORC tuto výpověď uveřejnilo ve své měsíční zprávě. Incident se odehrál ve 23:30, 30. 12. 2012.

Stránky

Top