:::film::: EGYPT 2. Stroj na vzkriesenie

Pred 4500 rokmi sa sever Európy ešte len pomaly prebúdzal z Doby kamennej. Dve veľké stredomorské civilizácie, Grécko a Rím, ani len nezačali klíčiť. Tiež mocná Ríša Asýrska v Mezopotámii ešte ležala v ďalekej budúcnosti. O niečo južnejšie na severovýchodnom cípe Afriky však práve vznikalo niečo, čo v doterajších dejinách ľudstva nemalo obdoby...

NIBIRU a spojenie s Atlantídou časť 1.

Bádatelia a autori ezoteriky píšu o Atlantíde, aby pridali k už asi 5000 existujúcim knihám riziko vydávania opakujúcich sa informácií, budem sa preto snažiť prezentovať jedinečný náhľad na prastarú hádanku menom Atlantída. Kto boli Atlanťania? Nazývali ich Hyperborejcami, Árijcami, bohmi (malé b), Titanmi a áno, Obrami.

Britské vojenské kruhy sledují UFO téměř 60 let (3)

V prosinci 1980 se v Rendlesham Forest v hrabství Suffolk odehrál případ známý jako "Britský Roswell". Anglického „Roswellu“ se účastnili vojácí U. S. Air Force. Tři strážní tvrdili, že viděli UFO v lese. Viděli jasná světla, která přistála do lesa poblíž základny RAF Woodbridge. Později byly na určeném místě nalezeny stopy na zemi a na stromech. A úroveň radiace v okolí byla mnohem vyšší, než je obvyklá.

Stránky

Top