Lidská DNA: Průlomové objevy na počátku 3. tisíciletí! (32)

V energo-psychologii používáme různá prohlášení a vkládáme je do těla. To můžeme udělat, protože naše myšlenky a emoce jsou frekvenčními vzorci a mají přímý vztah k integritě našich energetických polí. Negativní myšlenky a emoce narušují naše vědomí, vytváří nesoudržnost, která může vykolejit činnost DNA, potlačit imunitní systém a vést k chronické, degenerativní nemoci, depresi a dalším duševním poruchám.

Nemesis, která může přinést zkázu polovině území Spojených států

Magmatický kotel, který dřímá pod povrchem, je větší, než geologové odhadovali. „Posunuli jsme se v chápání yellowstonského sopečného systému Yellowstone,“ řekl serveru OurAmazingPlanet Jamie Farrell, postgraduální student seismologie na University of Utah. „Magmatický kotel je alespoň o 50 procent větší, než se původně myslelo.“

Kamenné koule v Bosně

Byly kamenné koule v Bosně uměle vyrobeny, nebo je to jinak? V Bosně bylo objeveno 40 kamenných koulí. Největší nálezy jsou u města Zavidoviči, které navštívila expedice WM magazínu. Cestou jsme se setkali s autorem projektu Bosenské údolí pyramid, Dr. Samem Osmanagičem, který nám poskytl krátký rozhovor.

Stránky

Top