Začíná sezóna umělých letních bouří - explozí

Dnes večer vytvořili klimouši nad Slovenskem první letošní typickou umělou letní bouři ve tvaru, který zde označuji jako "bouřkový koláč", nebo "hrnečku vař". Není to žádná novinka, nýbrž typická letní aktivita, kterou pozoruji již od počátku blogu...

MUDr. Lebenhart: Nemoc této doby a možnosti uzdravení

Několik let přednáším pro laickou veřejnost i pro lékaře o přírodní medicíně a duchovních otázkách. Postupně jsem navázal spolupráci s výtečnými léčiteli. Pořád se učím. Dva roky jsem docházel do duchovní školy... Učil jsem se alternativní onkologii od skutečných mistrů..

Vedci STU vyvinuli bionáhrady ľudskej kože

Náhrady kože, ktoré vytvoril tím profesora Dušana Bakoša z Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU už prešli klinickými štúdiami na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Univerzitnej nemocnice v Ružinove. Ide o náhrady kože, ktoré sú založené na biomateriáloch, podstatnou zložkou je kolagén a kyselina hyalurónová.

PEKLO NA TALÍŘI: Jíšky a zápražky

V dnešním díle Pekla na talíři se podíváme na jíšky. Svůj názor na ně a návod na přípravu poctivé domácí jíšky a zápražky pro vás mají Roman Vaňek a Zdeněk Marcín, šéfkuchař Pražského kulinářského institutu.

Stránky

Top