Lidská DNA: Průlomové objevy na počátku 3. tisíciletí! (30)

Zpočátku byl můj stav diagnostikován jako "deprese". Tu jsem také hluboce cítil, nicméně tato deprese byla výsledkem, ne příčinou toho všeho, co náhle přestalo v mém těle fungovat. Poslušně jsem ale polykal své prášky, dokud jsem téměř neumřel na nežádoucí reakce. Začal jsem být zoufalý a vydal jsem se do území "alternativního" léčení, kde jsem hledal řešení...

Brandon Bays: "Vy buďte tou změnou, kterou si přejete pro svět"

Ve svých 39. letech dostala rakovinu. Vyvinul se u ní nádor o velikosti basketbalového míče. Mnohé si pak uvědomila o svém životě a všechno přehodnotila. Snažila se porozumět, jak funguje její tělo. To ji přivedlo až k buněčné struktuře. A právě tady na úrovni buněčné paměti udělala rozhodující změnu, která ji během šesti týdnů vyléčila.

"Exploded Planet Hypothesis" a jiné ambiciózní pokusy kterak vyvésti lidstvo z omylu v omyl... I.

Thomas van Flandern je "původcem" a zastáncem "hypotézy explodované planety" mezi Marsem a Jupiterem. Zdálo by se, že se ex-šéf astronomického oddělení NOAA vydal cestou, vyšlapanou před více než stovkou let. O jakémsi "cizím" bludném tělese v naší sluneční soustavě hovořili už staří Sumeři jako o Nibiru, pozdější arabští astrologové mu říkali Maldek.

Andrej Ferko: Sme národ na polovičný úväzok

EXTRAPLUS | Hoci je ako spisovateľ, autor divadelných a televíznych hier, filmových scenárov a expert na počítačovú grafiku držiteľom nejednej ceny, viaceré jeho diela ukrývajú trezory. Nik z kompetentných pravdivo nezdôvodnil príčiny zákazov, isté je len to, že jeho názory vyslovené v metaforách, paródiách a hyperbolách mnohých dráždia. Docent na FMFI Univerzity Komenského v Bratislave, provokujúci spisovateľ a britký humorista Andrej Ferko.

Stránky

Top