Dr. Kenneth Ring: Jaké je to zemřít?

Osobní svědectví lidí, kteří prošli klinickou smrtí a nahlédli „za oponu". A vrátili se klidnější, smířenější a ŠŤASTNĚJŠÍ! A s chutí si ten „zbytek života" vědomě a v radosti prožít!

Nejdůležitější vztah na světě

Kamarád sem, kamarádka tam, co já s nimi udělám? Další známý tady, tady a tamhle... Ale kolotoč nových kontaktů se nezastavuje! Den za dnem urputně bojujeme o další přátele, abychom si již nikdy víc nepřipadali příliš osamoceně.

VĚČNÁ HÁDANKA O ATLANTIDĚ!

Historie je něco, co se nikdy neudálo, sepsané někým, kdo přitom nebyl. Tento citát nás nutí zamyslet se nad tím, jaký smysl má bytí člověka, který o sobě hledá vše, co se mu kdysi vytratilo neznámo kam, aby dnes mohlo být znovu objeveno. Jestliže lidstvo v tomto pátrání po své minulosti nedej pán bůh selže, skončíme pak navždy v propadlišti dějin, odkud již není návratu!

Developeri v Peru zničili pyramídu zo 4. tisícročia

Ďalšie nezmyselné zničenie historickej pamiatky! Tentoraz si to odniesla stará pyramída v najstaršom archeologickom nálezisku v Peru. Jednoducho ju zbúrali. Peruánske úrady začali stíhať dve developerské spoločnosti, ktoré sú zodpovedné za zničenie prastarej pyramídy neďaleko hlavného mesta Lima.

Stránky

Top