5 najväčších tajomstiev pyramíd

Kto postavil pyramídy? Toto je najzáhadnejšia a najdôležitejšia otázka týkajúca sa pyramíd; niektorí ľudia tvrdia, že pyramídy postavili mimozemšťania, pretože v tom čase neboli nástroje na stavanie dostatočne vyvinuté, ďalšia teória hovorí o možnosti, že Egypťania postavili pyramídy pomocou mágie alebo iných tajných prostriedkov.

NÁBOJ VODNÍCH TOKŮ

Z mého mnohaletého výzkumu vzájemných vztahů mezi živou i neživou hmotou a různorodými energetickými náboji vyplynuly čtyři poznatky statické elektřiny, o jejichž existenci jsem se v žádné „fyzice“ nedočetl. Tyto zcela nové poznatky poskytují reálné vysvětlení nejen pro stavby megalitické kultury, ale také pro existenci mnohých dalších jevů, označovaných jako zázraky nebo záhady. Úvodem tyto nové poznatky rekapitulačně připomenu.

10 záhadných potopených miest III.

Od Mámallapuramských pobrežných chrámov v Indii až po záhadné bronzové figúry zoradené na dne Neapolského zálivu sú rozľahlé plochy oceánov na našej planéte pokryté pozostatkami dávnych civilizácii. Každá zo zaplavených ruín, na ktorú narazíme, je pripomienkou toho, že ani tie najsilnejšie mestá a kráľovstvá porovnateľné so súčasnou civilizáciou nemôžu vzdorovať nemilosrdnej sile mora.

Top