Hitlerův muž pro tajné zbraně

V listopadu 1944 se do Prahy přemístilo velitelství IX. (J) Fliegerkorp (IX. stíhací letecký sbor), do něhož spadaly bombardovací jednotky Luftwaffe určené k přezbrojení na nejmodernější letadlo té doby Me 262 Přestože Hitler seděl obklíčen ve svém berlínském bunkru a katastrofa na všech frontách byla jen otázkou dní, udržoval v Čechách nedotčenou Schörnerovu armádu i téměř stopadesátičlennou vzdušnou flotilu Me 262. Praha zřejmě měla sehrát v posledních dnech války sehrát jakousi mimořádně důležitou úlohu...

MEGALITICKÉ STAVBY III.

Následujících dvanáct megalitických staveb, rozmístěných na čtyřech kontinentech, má společného jmenovatele, i když se konstrukčně od sebe velice liší – byly vybudovány pro energetický zisk. Je obdivuhodné, s jakou nápaditostí bylo využito místních podmínek pro dosažení stejného efektu. V historických materiálech nelze nalézt nápovědu, pro jaký účel mohly být vybudovány, jejich velká hmotnost napovídá, že šlo o velké energetické zisky.

Facebook chce meniť pravidlá. Hlavnou témou profilové fotografie

Facebook sa chystá aktualizovať pravidlá, podľa ktorých sa riadi pri využívaní používateľských dát, poskytovaní reklamných služieb a spolupráci s tretími stranami. Otvára si dvere k všetkému, čo ľudia na sociálnu sieť umiestnili. Získa aj prístup k informáciám o aktuálnej polohe používateľov. Zmeny smerujú k zvýšeniu príjmov z reklamy, píše server TechCrunch.

Stránky

Top