Zemřel Ray Dolby, kmotr kvalitních nahrávek

Milovníci kvalitní reprodukce sice ticho zrovna nemilují, dneska by si ho ale přece jen mohli na minutu udělat. Zemřel totiž vynálezce, podnikatel a jaksi mimochodem i jeden z nejbohatších mužů planety Ray Dolby - muž, kterému vděčí za dokonalé zvukové zážitky. Bylo mu 80 let.

Radar Malý Javorník vyrábí extrémní srážky pro Slovensko?

Radar Malý Javorník na Slovensku ukázal dnes mimořádné, nikdy předtím nevídané kruhy. Že by ho upgradovali na americký systém NEXRAD, který tak úspěšně vytváří povětrnostní katastrofy po celém světě, a zejména na území samotných USA, viz nedávné katastrofální uměle vyrobené záplavy v Coloradu? Na Slovensku je vydáno na zítřek varování před záplavami...

BUĎTE ŠŤASTNÍ!

"Viem, že toto video už niektorým ľuďom pomohlo úplne zmeniť pohľad na život. Preto vám ho dávam do pozornosti. Možno vám toto bude znieť nelogicky a zbytočne, ale pozerajte ho aspoň raz každý deň počas 30 dní. Ja som to už raz absolvoval a idem na to znova..."
Michal

Čo sú HÓROVE USMERŇOVAČE ENERGIE? 11

Ako už bolo uvedené, valce môžu obsahovať rôzne náplne, ktoré určujú rozdiely v ich vlastnostiach. Na začiatku by ste mali používať valce s dvoma typmi náplne. To vzhľadom na všeobecnú nepripravenosť a neuspokojivý stav energetického systému väčšiny ľudí, niečo, čo odráža choroby a problémy ktoré nás kvária.

Stránky

Top